Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wielkanocy czas...

Wielkanocy czas...

Drogie Czytelniczki!

W naszych kuchniach trwają przygotowania ostatnich świątecznych wypieków i potraw. Domy poddawane są generalnym, przedświątecznym porządkom. Jutrzejszego poranka każda z nas wraz z rodziną zasiądzie do pięknie zastawionego stołu i spożyje uroczyste świąteczne śniadanie.

 

Właśnie z tego powodu chciałabym życzyć wszystkim Wam i każdej z osobna, by niedzielny i poniedziałkowy dzień upłynął w spokojnej, pełnej szczęścia, radości i rodzinnego ciepła atmosferze. Obyście nigdy nie były zmuszone udawać szczęśliwych w te świąteczne dni, jednocześnie starając się ukryć przed światem, że tak naprawdę z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. Abyście mogły otaczać się obecnością najbliższych nie tylko w te wyznaczone odgórnie dni, ale i cały rok, mimo powszedniego chaosu i nawału obowiązków. Cieszcie się dobrym zdrowiem. Uszczęśliwiajcie siebie i najważniejsze dla Was osoby. Chwytajcie wiatr w żagle, pokonujcie wszelkie trudności, żyjcie pełnią życia. Nigdy nie rezygnujcie z marzeń, nie dajcie sobie wmówić, że nie zasługujecie na szczęście. Mimo nie tak rzadkich opadów deszczu i szarych dni na dworze, niech w Waszym sercu ciągle świeci słońce.

 

Pozdrawiam cieplutko,

autorka Kobiecej strefy.

 

Fotografia zapożyczona z Google Grafika.Darcia94 15:57:36 30/03/2013 [Powrót] Komentuj